Sakarya’da günümüzün en son teknolojileri ve dünya standartlarında reklam pano ve ürünleriyle hizmetler sunan firmamız, sizlere ürünlerini tanıtmak amacıyla billboard reklamları ile de sizlere ürünlerini tanıtmak.

Uzun ömürlü ve garantili ürünlerle reklam sektörüne çığır açan , pratik modern , protoble  , reklam panolarıyla reklamınızı istediğiniz yerde kuracağınız düzeneklerle yapabilirsiniz. Bir çok yön panosunun bulunduğu, olmaz denilen tüm koşullar için olur çözümleri üretildiği liva reklam ürünleri geleceğe emin adımlarla ilerlemek de.

Reklam ürünlerinin yanı sıra, birçok markanın reklam malzemeleri konusunda Sakarya bölge bayisi olan Liva Reklam Ürünleri sizlere, en kaliteli ve en hızlı şekilde, reklam malzemeleri temin ve sevk etmektedir.

Malzeme konusunda sektörde uzun yıllar tecrübe ve deneyimli personeliyle tüm malzemeler konusunda tüm sorularınızı yanıtlayarak, size en uygun ürünü tercih etmenizi desteklemektedir.

Adapazarı’nın en işlek bölgelerinden olan  Kent Park bölgesine ürünlerimizi tanıtmak amacıyla uyguladığımız billboard çalışmalarını inceleyerek veya bizzat Erenler’de yer alan ürün ve malzeme showroomumuza gelerek ürünlerimizle ve hizmetlerimizle tanışabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görüşme Başlat
Merhaba
Hoşgeldiniz
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?